Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο

Το Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο Βαρκελώνη προσφέρει πρόσβαση στο Κάστρο του Μοντζουίκ που απέχει σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι και χώρο καθιστικού για την άνεση των πελατών.

Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Colom ή να φάτε στο Momo, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 100 μέτρων.

Κατά τη διαμονή σας σ' αυτό το ξενοδοχείο, μπορείτε να ανακαλύψετε την Πλατεία Ισπανίας, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ., ή να επισκεφθείτε αθλητικούς χώρους όπως το Καμπ Νόου, που είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Το Πάρκο Γκιουέλ σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ Πλατεία Placa de Sant Jaume περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτόν τον ξενώνα. Νιώστε σε απόλυτη αρμονία με τη φύση επισκεπτόμενοι το Πάρκο Ciutadella, περίπου 1 χλμ. από το Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο. Αυτό το κατάλυμα απέχει 400 μέτρα από τη Γοτθική Συνοικία και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Moll de la Fusta.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο Βαρκελώνη
Hostal Baires
Τιμή μόνο για κινητά

Hostal Baires

6.1
Ευχάριστο 1039 σχόλια
39 μ από το κατάλυμα
USD 68 USD 61
ανά νύχτα
Boutique 1847
Τιμή μόνο για κινητά

Boutique 1847

57 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Happy @ Barcelona
Τιμή μόνο για κινητά

Happy @ Barcelona

65 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο απέχει τo Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο από το κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της Βαρκελώνης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τo Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο.
    • 🚎
      Έχει στάση συγκοινωνίας κοντά σε τo Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Moll de la Fusta, απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο, ενώ ο σταθμός μετρό Jaume I είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Next To La Rambla In Gothic Ξενοδοχείο Βαρκελώνη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο